Відгуки про компанію Sandra_shop_ua
Дуже хороший лак ,легко наноситься.Мені сподобався.Дякую.
Покупатель- Ірина Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую компаніі, все було в наявності, замовлення отримала на слідуючий день і за подарунок теж дякую!
Наталія К.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Галина Б.
Хороший товар, пришел быстро, рекомендую!
Елена Б.Быстрая отправка, хорошо запаковано. Спасибо. Молодцы!!!
Елена М.- Анна А.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Елена Ф.
Все чудово! Дуже якісний товар, бази, ножиці - все найкращої якості! Дякую!)))
Уляна М.

рекомендую компанию, заказываю не первый раз)