Відгуки про компанію Sandra_shop_ua
- Альона Г.
Фреза почка виявилась для мене такою неочікувано маленькою після полум'я, але в користуванні ще не знаю яка. Топ і база хороші, рекомендую, замовляла вже раніше такі. На кшталт білого кольору, була приємно здивована, адже за свою ціну це досить гідний гель лак. Що до пилочок, раніше брала ОРІ i там абразив більший, для мене 180/240 мастер здались як бафік, але це вже моє незнання. Магазин дуже крутий, якість обслуговування завжди на вищому рівні, всім рекомендую, буду замовляти ще😍👍
Альона Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Ольга Е.
Огромное спасибо за быструю доставку , за качество материалов💅 , за вежливых сотрудников 🥰 💙💛 Я ваш клиент на веки ❤️
Мария Ш.- Анна К.
- Юлія З.
- Тамара Ш.
дякую
Анжела Б.- Евгения Г.
- Марина Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
