Відгуки про компанію Sandra_shop_ua
- Екатерина С.
дуже дякую, товар гарно запакований, усе ціле, швидке обслуговування, приємний продавець ❤️
Ольга С.- Діана К.
- Вера П.
- Альона Г.
- Ельвіра Н.
- Елена К.
- Виктория И.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Юлія Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua

З 14 позицій - 2 взагалі не поклали у посилку і 1 позицію поклали не таку, як на фото сайту. Нажаль, я поспішала і тому на пошті помітила нестачу тільки 1 товару, а решту тільки вдома. Не рекомендую цей сайт.