Кошик
Кошик

Відгуки про компанію Sandra_shop_ua

  • З 14 позицій - 2 взагалі не поклали у посилку і 1 позицію поклали не таку, як на фото сайту. Нажаль, я поспішала і тому на пошті помітила нестачу тільки 1 товару, а решту тільки вдома. Не рекомендую цей сайт.

    Марина С.
    Дуже погано
    Екатерина С.
    Відмінно
  • дуже дякую, товар гарно запакований, усе ціле, швидке обслуговування, приємний продавець ❤️

    Ольга С.
    Відмінно
    Діана К.
    Відмінно
    Вера П.
    Відмінно
    Альона Г.
    Відмінно
    Ельвіра Н.
    Відмінно
  • Елена К.
    Відмінно
    Виктория И.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
    Юлія Т.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua