Відгуки про компанію Sandra_shop_ua
- Оксана П.
- Алла М.
- Анастасия О.
- Марина К.
- Марта З.
дякую запосилочку,дуже швидко доставили,все супер.
Наталия Б.Дякую за посилочку! Все було в наявності, швидко відправити! Все прийшло ціле !
Марина Г.Все дуже швидко відправили, тільки забули покласти лак, а так то все чудово, дякую за чудову роботу в цей час)
Катя С.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Анна о.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Вікторія С.
