Відгуки про компанію Sandra_shop_ua
- Покупець
- Виктория С.
- Анастасія Б.
- Таїсія Б.
- Яна С.
- Ліна Щ.
- Яна А.
- Оксана П.
Велике спасибі магазину. Дуже вічливий персонал. Товар якісний. Рекомендую
Світлана К.
Велике спасибі магазину. Дуже вічливий персонал. Товар якісний. Рекомендую
Всё замечательно 😊 спасибо.