Відгуки про компанію Sandra_shop_ua
дякую продавцю..приємно отримувати окрім замовленого ще й подаруночок🥰💄👍🌹
Оксана К.мне все очень нравится, заказываю не впервые. Рекомендую!🥰
Кобрина Валентина ИвановнаЗамовлення відправили швидко , гарно обгорнуте все було захисною плівкою .Але не сподобався момент з сухим маслом для кутикули . Флакон не повний чи так фасували чи то воно розлилося не зрозуміла . Але майже пів пляшечки пустої.
Все інше по замовленню чудово .
Магазин рекомендую , буду звертатися ще .Татьяна Н.- Ольга М.
- Елена Л.
Замовляю не вперше на цьому сайті і завжди була задоволена.. але цього разу дуже засмучена тепер не знаю що робити🤷♀️ Замовила фрези, а вони не працюють, не чистять птеригій🤦🏼♀️ Не зрізають кутикулу… а я їх замовила на 1000 грн… що мені тепер робити? Мої використані фрези працюють набагато краще ніж нові які я купила. Я в шоці. Вони навіть візуально відрізняються від попередніх, якийсь Китай🤦🏼♀️
Руслана Ш.- Анастасія Я.
- Людмила К.
Дуже все швидко зібрали та відправили
Анна П.

Очень хороший интернет магазин. Качественная продукция, приемлемые цены. Спасибо вам большое за вашу работу 💙💛