Відгуки про компанію Sandra_shop_ua
- Людмила Б.
- Наталія К.
- Оксана М.
- Ольга Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Анастасія Я.
Обслуговування гарне ) товар добре упакований , в дорозі нічого не пошкодилось ) дякую 💕
Юлія П.- Альона Г.
спочатку не хотіла писати цей відгук, але не змогла мовчати.
Замовила гель-лаки 7 штук із них 2 не якісні 207 ном і 197 ном, в лампі не сушаться, наносила майже сухою кісточкою, дуже тонкі слої в 2х різних лампах сушила 3мин треба сушити, щоб якось висохло. Зрівняла баночки різні шрифти і очевидно що не є оригінальні лаки. Навіть наліпкии на яких інструкція різні. Консультат спілкування не дуже коректно, не скажу що хамив але грубість була.Марина Б.Спасибо большое,всё понравилось.
Александра Б.- Ольга В.
