Відгуки про компанію Sandra_shop_ua
- Рита Ш.
Дуже якісний товар,бази супер,не печуть в лампі і гарно самовирівнюються!!!кольори лягають в один шар!
Олена К.- Виктория Ш.
Дуже швидка доставка, гарний сервіс🌺Весь товар якісно упакован та відповідає заявленому🔥Дуже дякую, гарних продаж😌
Lis D.- Елена Ш.
Лампа дійсно світить добре, вже тиждень користуюсь
Очі не болятьІрена З.- Ольга Г.
- Наталія М.
- Олена М.
- Надія І.
