Відгуки про компанію Sandra_shop_ua
- Вікторія Г.
Заказ получили быстро, все хорошо)
КонстантинГель-лаки супер і магазин також!!Рекомендую.
Марія К.- Ольга А.
- Катя С.
- Яна Д.
- Вікторія К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Альбина С.
Не перший раз замовляю у цього продавця! Все як завжди швидко! Завжди залишаюся задоволеною!
Леся Х.- Ірина Х.
