Кошик
Кошик

Відгуки про компанію Sandra_shop_ua

  • 073 не такий вже і жовтий як на фото.Я б сказала гірчично жовтий.Зовсім не такий яскравий.Стосовно якості то мені подобається ця фірма.

    д о.
    Погано
    Наталья Федотова
    Відмінно
    Альона Г.
    Відмінно
  • Андрій С.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • дуже круті відтінки 👌рекомендую

    Марія Б.
    Відмінно
  • Задоволена на всі 100%👍 заказ виконано швидко і якісно❤️

    Олександра М.
    Відмінно
  • Розчарована . Прислали не той відтінок лаку , що замовляла

    Виктория А.
    Дуже погано
    Света С.
    Відмінно
    Марина С.
    Відмінно
  • ИГОРЬ Ж.
    Відмінно