Відгуки про компанію Sandra_shop_ua
- Алла М.
- Татьяна Г.
Задоволена покупкою
харенко о.Угода на маркетплейсі Prom.uaКачество гель лаков очень хорошее, пользуюсь продукцией этой марки давно. Я очень довольна.
Наталья Б.- Наталія А.
- Юлія Б.
Обслуговування дуже сподобалося,швидко зв'язалися і відправили. Лаки дуже гарні, насичені кольори ,гарна консистенція.
Ольга М.- Людмила М.
- Людмила К.

замовила товар на суму 275грн. Зробила передоплату 100 грн. Прийшла посилочка, до сплати 277грн.Це за пересилку 5 слайдерів 102 грн.?
Дякуємо за Ваш відгук. Передплату було враховано. Ознайомтесь, будь ласка, з тарифами Нової Пошти.