Кошик
Кошик

Відгуки про компанію Sandra_shop_ua

  • замовила товар на суму 275грн. Зробила передоплату 100 грн. Прийшла посилочка, до сплати 277грн.Це за пересилку 5 слайдерів 102 грн.?

    Елена К.
    Дуже погано
    Алла М.
    Відмінно
    Татьяна Г.
    Відмінно
  • Задоволена покупкою

    харенко о.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Качество гель лаков очень хорошее, пользуюсь продукцией этой марки давно. Я очень довольна.

    Наталья Б.
    Відмінно
    Наталія А.
    Відмінно
    Юлія Б.
    Відмінно
  • Обслуговування дуже сподобалося,швидко зв'язалися і відправили. Лаки дуже гарні, насичені кольори ,гарна консистенція.

    Ольга М.
    Відмінно
    Людмила М.
    Відмінно
    Людмила К.
    Відмінно