Кошик
Кошик

Відгуки про компанію Sandra_shop_ua

  • На фото багато сухоцвітів, у наявності трохи менше ніж очікувалось. Але гель самовирівнювачий

    Мар'яна Г.
    Добре
    Юлія К.
    Відмінно
  • Не перший раз замовляю. Дуже мені полюбився ваш магазин.Товар супер, магазин просто клас👍 Вічлевий персонал швидко допоможе з покупкою чи запитаннями. Дякую за сервіс💯

    Ірина М.
    Відмінно
  • Дякую за хорошу роботу. Лаки супер, рекомендую.

    Ірина М.
    Відмінно
    Ольга К.
    Дуже погано
    Аліна К.
    Відмінно
    Владислава С.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
    Катерина Л.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Анастасія Ч.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
    Пилипко л.
    Відмінно