Отзывы о компании Sandra_shop_ua
- Валерия П.
Сервіс просто супер. Через годину після замовлення посилка вже була відправлена. Однієї позиції не виявилося в посилці, але гроші за неї повернули разом з посилкою. Всі товари з хорошим терміном придатності і високої якості. Дякую!
Ольга З.чудовий магазин швидка доставка, всі замовлення завжди гарно запаковані, цього разу трішки переплутали фрези замість синьої насічки вислали червону
Дар'я П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Наталія Б.
все супер, дякую за швидку доставку!!!
Юлія Г.- Валерия Б.
- Тетяна Приймак
- Екатерина П.
- Євгенія Ф.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Юлия П.
