Корзина
Корзина

Отзывы о компании Sandra_shop_ua

    Алёна К.
    Отлично
  • М'яло Юлія Борисівна
    Отлично
    Tanya F.
    Отлично
    Вікторія Ш.
    Отлично
  • Замовлення було більше 100 позицій,зібрали швидко,прийло все ціле,добре запаковано.
    Дякую за швидку роботу і гарну роботу.

    Покупатель
    Отлично
    Юлия
    Отлично
  • вибачте можна відновити замовлення?

    Марина К.
    Отлично
    Зіна Д.
    Отлично
  • товаром задоволена, усе підійшло, колори гель лаків сподобалися у роботі, магазин рекомендую 👍

    Анастасія Д.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
    Алёна Г.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua