Корзина
Корзина

Отзывы о компании Sandra_shop_ua

    Оксана К.
    Отлично
    Світлана М.
    Отлично
  • Все доброе 🌹

    Грета Е.
    Отлично
    Ирина Я.
    Отлично
    Нина Ф.
    Отлично
  • Дуже приємні ціни, а це так важливо у наш час🇺🇦🇺🇦🇺🇦

    Ірина З.
    Отлично
  • Дуже хороший магазин, замовляю не вперше і не останнє! Гель дуже якісний і зручний в роботі, рекомендую матеріали і магазин!

    Марина Т.
    Отлично
  • Дуже велике дякую👍Швидко і оперативно.Обслуговування на вищому рівні..Дякую за якісний товар✌️✌️✌️👍👍👍

    Оксана Ш.
    Отлично
    Ірина П.
    Отлично
    Інга М.
    Отлично