Отзывы о компании Sandra_shop_ua
- Оксана К.
- Світлана М.
Все доброе 🌹
Грета Е.- Ирина Я.
- Нина Ф.
Дуже приємні ціни, а це так важливо у наш час🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Ірина З.Дуже хороший магазин, замовляю не вперше і не останнє! Гель дуже якісний і зручний в роботі, рекомендую матеріали і магазин!
Марина Т.Дуже велике дякую👍Швидко і оперативно.Обслуговування на вищому рівні..Дякую за якісний товар✌️✌️✌️👍👍👍
Оксана Ш.- Ірина П.
- Інга М.
