Корзина
Корзина

Отзывы о компании Sandra_shop_ua

    Анна А.
    Отлично
    Іванна І.
    Отлично
  • Ирина Р.
    Отлично
  • Евгения К.
    Отлично
  • Не перший раз роблю замовлення в цьому магазині і кожного разу задоволена і якістю товару і швидкістю доставки . Рекомендую !

    Оксана Б.
    Отлично
  • Дякую за матеріали. Все приходить швидко, вся продукція Dark якісна, легка в роботі, чудові відтінки. Особливо мій улюблений Dark medium gel 28, він чарівний, а головне добре тримається і легко вирівнюється. ДЯКУЮ ❤

    Юля С.
    Отлично
    Руслана С.
    Отлично
    Валентина н.
    Отлично
    Вера Х.
    Отлично
    Наталія Г.
    Отлично