Отзывы о компании Sandra_shop_ua
- Анна А.
- Іванна І.
- Ирина Р.
- Евгения К.
Не перший раз роблю замовлення в цьому магазині і кожного разу задоволена і якістю товару і швидкістю доставки . Рекомендую !
Оксана Б.Дякую за матеріали. Все приходить швидко, вся продукція Dark якісна, легка в роботі, чудові відтінки. Особливо мій улюблений Dark medium gel 28, він чарівний, а головне добре тримається і легко вирівнюється. ДЯКУЮ ❤
Юля С.- Руслана С.
- Валентина н.
- Вера Х.
- Наталія Г.
