Отзывы о компании Sandra_shop_ua
Спасибо продавцу, всегда внимательны, заказ собрали и отправили очень быстро, товар качественный, заказываю не первый раз. Очень рекомендую.
Наталя Р.Все гаразд, замовленням задоволена, дякую.
Вікторія З.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Оксана С.
- Юлия Л.
- Люда Ш.
- Валентина М.
фарба дуже крута! супер металевий ефект! замінює втирку та лиття! рекомендую спробувати однозначно! магазин як завжди все супер!
Марина Т.- Наталія Щ.
Дуже якісна пластина, гарний штамп, я задоволена, дякую.
Наталія Б.

Відправили на наступний день після замовлення. Але нажаль товар не якісний, більше години не може нагріти віск в картриджі.
В результаті за півтори години віск так і не нагрівся.Гріє тільки одна сторона воскоплава