Корзина
Корзина

Отзывы о компании Sandra_shop_ua

  • 073 не такий вже і жовтий як на фото.Я б сказала гірчично жовтий.Зовсім не такий яскравий.Стосовно якості то мені подобається ця фірма.

    д о.
    Плохо
    Наталья Федотова
    Отлично
    Альона Г.
    Отлично
  • Андрій С.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • дуже круті відтінки 👌рекомендую

    Марія Б.
    Отлично
  • Задоволена на всі 100%👍 заказ виконано швидко і якісно❤️

    Олександра М.
    Отлично
  • Розчарована . Прислали не той відтінок лаку , що замовляла

    Виктория А.
    Очень плохо
    Света С.
    Отлично
    Марина С.
    Отлично
  • ИГОРЬ Ж.
    Отлично