Отзывы о компании Sandra_shop_ua
- Алла М.
- Татьяна Г.
Задоволена покупкою
харенко о.Сделка на маркетплейсе Prom.uaКачество гель лаков очень хорошее, пользуюсь продукцией этой марки давно. Я очень довольна.
Наталья Б.- Наталія А.
- Юлія Б.
Обслуговування дуже сподобалося,швидко зв'язалися і відправили. Лаки дуже гарні, насичені кольори ,гарна консистенція.
Ольга М.- Людмила М.
- Людмила К.
073 не такий вже і жовтий як на фото.Я б сказала гірчично жовтий.Зовсім не такий яскравий.Стосовно якості то мені подобається ця фірма.
д о.
