Корзина
Корзина

Отзывы о компании Sandra_shop_ua

    Алла М.
    Отлично
    Татьяна Г.
    Отлично
  • Задоволена покупкою

    харенко о.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Качество гель лаков очень хорошее, пользуюсь продукцией этой марки давно. Я очень довольна.

    Наталья Б.
    Отлично
    Наталія А.
    Отлично
    Юлія Б.
    Отлично
  • Обслуговування дуже сподобалося,швидко зв'язалися і відправили. Лаки дуже гарні, насичені кольори ,гарна консистенція.

    Ольга М.
    Отлично
    Людмила М.
    Отлично
    Людмила К.
    Отлично
  • 073 не такий вже і жовтий як на фото.Я б сказала гірчично жовтий.Зовсім не такий яскравий.Стосовно якості то мені подобається ця фірма.

    д о.
    Плохо