Отзывы о компании Sandra_shop_ua
- Юлія К.
Не перший раз замовляю. Дуже мені полюбився ваш магазин.Товар супер, магазин просто клас👍 Вічлевий персонал швидко допоможе з покупкою чи запитаннями. Дякую за сервіс💯
Ірина М.Дякую за хорошу роботу. Лаки супер, рекомендую.
Ірина М.- Ольга К.
- Аліна К.
- Владислава С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Катерина Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Анастасія Ч.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Пилипко л.

На фото багато сухоцвітів, у наявності трохи менше ніж очікувалось. Але гель самовирівнювачий